KVM HALDUSSEMINAR VIIMSIS 2016

Seminari programmi kokku pannes mõtlesime läbi, mis võiks meie liikmetele kinnisvara haldamisega seoses huvi pakkuda ja jõudsime küsimusteni, mis esinejatele endile valdkonnas põnevad, päevakohased ja intrigeerivad tundusid. Valik käsitletavatest küsimustest on kirjas siin:

  • Kinnisvara haldamine ja hooldamine – mis on nende justkui selgete ja arusaadavate mõistete taga? Kas me teame, mida see endast teenuse ja professionaalse tegevusena kujutab? Kuidas varieerub nende tegevuste fookus elamufondi, ärikinnisvara ja avaliku sektori hoonete seisukohast? Missugune on teenuse tellija ja teenuse osutaja nägemus?
  • Missugune on kinnisvara korrashoid kui ärist? Missuguseid kogemusi on jagada valdkonna ettevõtete loomisest ja juhtimisest? Mis on selle sektori probleemid, eelised ja eripära? Missugust tööjõudu sektor vajab ja kasutab, kuidas toimub personali värbamine ja missugused on kärjäärivõimalused noortele?
  • Kinnisvara kui investeeringu juhtimine kinnisvara korrashoidja pilgu läbi. Investeeringu ja korrashoiuteenuste omavahelised seosed – sõltub ju korrashoiu korraldusest oluliselt ka investeeringu tootlus. Missugust rolli mängib seejuures energiasääst? Missugused on investori ootused teenusele? Mida ütleb tegelikkus?
  • Digiehituse väljakutsed ja võimalikud tulevikutrendid. Missugusel kujul eksisteerib kinnisvara virtuaalses maailmas ja kes sellist maailma kasutavad? Mis on BIM ja missugune on selle roll tulevikus? Kui palju ja kuidas mõjutavad hoone infosüsteemide areng kinnisvara korrashoiu valdkonda?

Toimumisaeg: 

04.06.2016 - 12:00 kuni 05.06.2016 - 12:00

Toimumiskoht: 

Tallinn Viimsi SPA, Randvere tee 11, Viimsi, Harjumaa

Ajakava: 

11.45 – 12.15     Kogunemine, tervituslaud

12.15 -  13.30    Kortermajadest helikopteri maandumisplatsini - 15. aastat kinnisvara korrashoidu läbi töötaja, ettevõtja, ja spetsialisti silmade
Marti Nurmine
, Kinnisvara haldusjuht 6, Kinnisvara hooldusmeister IV, EKHHL, Aasta Haldur 2015

13.30 – 14.30     Lõuna

14.30 – 15.30     Ärikinnisvara investeeringute juhtimine ja kinnisvara korrashoid. Mis on kirjas üürilepingus ning halduslepingus ja mida klient tegelikult ootab?
Janek Hintsov
, Done Haldus OÜ Tegevjuht, EKHHL, Aasta 2015 Korrashoidja juriidiline isik

15.30 – 16.30     Digiehituse väljakutsed ja tulevik
Andrus Väärtnõu

16.30 – 17.00     Arutelu ja küsimused esinejatele

17.00...               Õhtusöök, spa külastus, vaba kava

 

PALJU MAKSAB JA MIDA SISALDAB?
Tänud meie esinejate isiklikule panusele ja korralduskomitee tööle, oleme saanud kogu ürituse maksumuse väga soodsaks! Samuti toetab KVM oma liikmete osalemist omalt poolt!
Hinnad järgmised:
·         A) KVM liikmele koos ööbimisega 55 €

·         B) Mitteliikmele sh liikme kaaslasele koos ööbimisega 75 €

(Hinnas sisaldub seminari programm, tervituslaud, lõunasöök, õhtusöök, piiramatu SPA kasutus, ööbimine 2-toas, hommikusöök!)

·         C) KVM liikmele ilma ööbimiseta 35.-

·         D) Mitteliikmele ilma ööbimiseta 45.-

(Hinnas sisaldub seminari programm, tervituslaud, lõunasöök, õhtusöök, 3-tunnine SPA kasutus!)

Spa külastamine on võimalik ajavahemikus kell 09.30-22.00 avatud. Seminari saal asub peauksest sisse tulles trepist üles ja paremale. Täpsem info Viimsi Spa kohta kodulehel http://www.spatallinn.ee/

Registreeru