"Investeerimine kinnisvarasse - Sinu IV pensionisammas" Tartus

Seekordsest koolitustesarjast on oodatud osa võtma kinnisvarainvestorid, kinnisvaramaaklerid, ehitusalade tudengid ning kõik, kes soovivad teha sel aastal kinnisvaraturul kaalutletud otsuseid. Koolituse eesmärk on anda kuulajale hea strardipositsioon algavaks kinnisvaraaastaks.

Koolitusel avame järgnevaid teemasid:
Milline oli aasta 2013 kinnisvaraturul ning milliseks tõotab kujuneda 2014. aasta?
Kuidas käitus Tartu üüri- ja müügiturg?

Kuidas on (investeerimiseks mõeldud) laenude väljastamine viimastel aastatel muutunud?
Kuidas saada pangalt finantseeringut: sobivad tagatised, laenuvõimekus?
Kas investeerimist võiks alustada eraisikuna või ettevõttena?
Väike-kinnisvarainvestorite ja LHV koostöö edulood.

Kuidas näeb Tartu arengut Tartu Linnavalitsuse Linnaplaneerimise osakond?
Millised on eelisarendatavad piirkonnad, millisena ja mis suunas prognoositakse Tartu kasvu?

Kuidas alustada kinnisvarasse investeerimist ehk kahe väikeinvestori kogemus.
Millised takistused ja tagasilöögid võivad väikeinvestorit ees oodata ja kuidas neid minimeerida?
Kuidas planeerida investeeringuid ehk rusikareeglid kinnisvaraturule sisenemiseks.

Koolituse lektoriteks on oma ala asjatundjad Domus Kinnisvarast, LHV Pangast, Tartu Linnavalitsusest ja Tartal Grupp OÜ-st.

Koolituse osalustasu on  kuni 17. veebruarini 39€. Alates 17. veebruarist kuni 26.veebruarini osalustasu 49€, tudengitele 20€ (selleks märkida registreerimisvormil sooduskood "tudeng"). Osalustasu MTÜ Kinnisvaramagnaatide liikmetele 29€, vabade kohtade olemasolul kohapeal kõigile 59€.

Koolitusele registreerimisvormi leiate lehekülje lõpust!
Registreerimine internetis lõppeb 26. veebruar kell 15.00.

Toimumisaeg: 

27.02.2014 - 11:45 kuni 17:00

Toimumiskoht: 

Tartu Ülikooli Raamatukogu Konverentsikeskus ruum 243 (W.Struve 1 Tartu)

Ajakava: 

Alates 11.45 Kogunemine

11.55-12.00 Avasõna

12.00-13.00 "Tartu kinnisvaraturg- kas see on väikeinvestorile atraktiivne?" esineja Domus Kinnisvara Hindamisvaldkona juht Kristjan Gross

13.00-14.00 "Kinnisvara projektide finantseerimisest panga pilguga" esineja LHV Lõuna-Eesti äripanganduse juht Arti Albert

14.00-14.20 Kohvipaus

14.20-15.20 "Kas Tartu linn on ennast üle planeerinud?" esineja Tartu Linnavalitsuse Linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna juhataja Indrek Ranniku

15.20-15.25 Järgmise koolituse tutvustus

15.25-17.00 "Kortermaja renorveerimise/ehitamise võlu ja valuesineja Tartal Grupp OÜ juhatuse liige Viljar Kapp

Esinejad

Arti Albert

Arti Albert on LHV Panga Lõuna-Eesti äripanganduse juht. Arti on õppinud Tartu Ülikoolis majandust ning alates 2004.a. puutunud kokku kinnisvara finantseerimisega nii panga kui arendaja poolel.

Viljar Kapp

Viljar Kapp on 2000a. lõpetanud Audentese Rahvusvahelise Ärikooli ärijuhtimis erialal. Alates 2004a. loodud Tartal Grupp OÜ omanik ja juhataja, mille põhitegevusalaks gaasi- ja küttesüsteemide ehitus. Sama ettevõtte kõrvaltegevuseks on saanud ka kinnisvara arendus, mis algas 2011a. Tallinna kesklinna piirkonnas väikese kortermaja renoveerimisega. Viljar on 2006a. loodud Raadimõisa Gaas OÜ juhatuse liige, mille tegevusalaks maagaasivõrkude arendus, maagaasi jaotus ja müük Tartu piirkonnas.

Indrek Ranniku

Indrek Ranniku on hariduselt geograaf - linna ökoloog. Ta on töötanud Tartu Linnavalitsuses ja tegelenud planeerimisega aastaid. Indrek on kureerinud enam kui 500 detailplaneeringu korraldamist, planeeringuvaidluste lahendamist ja Tartu linna üldplaneeringu koostamist. Ta on osalenud planeerimisalaste juhendmaterjalide koostamisel nii linna kui riigi tasandil.

Kristjan Gross

Kristjan Gross on Domus Kinnisvara hindamisvaldkonna juht. Kristjan tegeleb peamiselt kinnisvara hindamisega, olles selles valdkonnas juba aastast 1998. Domus Kinnisvaras on Kristjan 2009.aastast. Üheks tema peamiseks tööülesandeks on  kinnisvaraturul silma peal hoida.Kristjan kuulub ka Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu juhatusse.

Registreeru

Täita ainult juhul, kui soovite arvet ettevõttele!