"Investeerimine kinnisvarasse - Sinu IV pensionisammas" Tallinnas

 

Seekordsest koolitustesarjast on oodatud osa võtma kinnisvarainvestorid, kinnisvaramaaklerid, ehitusalade tudengid ning kõik, kes soovivad teha sel aastal kinnisvaraturul kaalutletud otsuseid. Koolituse eesmärk on anda kuulajale hea strardipositsioon algavaks kinnisvaraaastaks.

 

Koolitusel avame järgnevaid teemasid:
Milline oli aasta 2013 kinnisvaraturul ning milliseks tõotab kujuneda 2014. aasta?
Kuidas käitus Tallinna üüri- ja müügiturg?

Kuidas on (investeerimiseks mõeldud) laenude väljastamine viimastel aastatel muutunud?
Kuidas saada pangalt finantseeringut: sobivad tagatised, laenuvõimekus?
Kas investeerimist võiks alustada eraisikuna või ettevõttena?
Väike-kinnisvarainvestorite ja LHV koostöö edulood.

Kuidas näeb Tallinna arengut Linnaplaneerimisamet?
Millised on eelisarendatavad piirkonnad, millisena ja mis suunas prognoositakse Tallinna kasvu?

Kuidas alustada kinnisvarasse investeerimist ehk kahe väikeinvestori kogemus.
Millised takistused ja tagasilöögid võivad väikeinvestorit ees oodata ja kuidas neid minimeerida?
Kuidas planeerida investeeringuid ehk rusikareeglid kinnisvaraturule sisenemiseks.

 

Koolituse lektoriteks on oma ala asjatundjad Domus Kinnisvarast, LHV Pangast, Tallinna Linnaplaneerimisametist ja Southwestern Investments Properties OÜ-st.

 

Koolituse osalustasu on kuni 10. veebruarini 49€. Alates 11. veebruarist kuni 19. veebruarini osalustasu 59€, tudengitele 25€ (selleks märkida registreerimisvormil sooduskood "tudeng"). Osalustasu MTÜ Kinnisvaramagnaatide liikmetele 39€, vabade kohtade olemasolul kohapeal 69€

Lisainfo: 

* Parkida soovitame Tuukri või Uus-Sadama parklates, ühistranspordiga saate Tallinna Ülikooli juurde kõige mugavamalt trammidega 1 või 3, peatuse nimeks on "Tallinna Ülikool". Bussiga tulles on peatuse nimeks "Kreutzwaldi".
* Koolitus toimub ruumis: Auditoorium A-046 (Astra maja, Narva maanteel)
* Koolituse materjale me välja ei prindi- oleme keskonnasõbralikud, slideshowd on lektorite soovil kättesaadavad alles pärast koolituse lõppu KinnisvaraMagnaatide koduleheküljel (www.kvmagnaadid.ee)
* Kui Te pole veel Teile saadetud arvet tasunud, siis palun tasuge see hiljemalt homme (20.02) varahommikul.
 
Kui jääte koolituse toimumise päeval ruumi leidmisega hätta siis helistage 58178045 (Raul Kallaste)

 

 

Koolitusele registreerimisvormi leiate lehekülje lõpust!
Registreerimine internetis lõppeb 19. veebruar kell 15.00.

Toimumisaeg: 

20.02.2014 - 11:45 kuni 17:00

Toimumiskoht: 

Tallinna Ülikooli Konverentsikeskus auditoorium A-046 (Narva mnt 29, Tallinn)

Ajakava: 

Alates 11.45 Kogunemine

11.55-12.00 Avasõna

12.00-13.00  "Kinnisvaraturg täna ja homme. 5 investeerimishitti kinnisvaraturul." esineja MTÜ KinnisvaraMagnaadid liige ja Domus Kinnisvara arendusdirektor Ingvar Allekand

13.00-14.00 "Kinnisvara projektide finantseerimisest panga pilguga" esineja LHV Korporatiivpanganduse kliendihaldur Meelis Liivak

14.00-14.20 Kohvipaus

14.20-15.20 "Tallinna arenguvisioon" esineja Tallinna Linnaplaneerimise Ameti juhataja kohusetäitja, linna peaarhitekt Endrik Mänd

15.20-15.25 Järgmise koolituse tutvustus

15.25-17.00 "Väikeinvestorite kogemused - tee isikliku kinnisvaraportfellini" esinejad SW Investments Properties OÜ juhatuse liikmed Kalle Aron ja Jaak Roosaare, kellest viimane on raamatu "Rikkaks saamise õpik" autor

Esinejad

Ingvar Allekand

Ingvar on tegutsenud kinnisvara valdkonnas alates 1996. aastast. Töökogemus on mitmekülgne – traditsioonilisest maakleritööst kuni avaliku sektori kinnisvaraarenduste juhtimiseni või ehitusprobleemidest kuni erinevate juriidiliste- ja finantsskeemide koostamiseni. Eelkõige on kõik senised töökohad pakkunud pidevalt võimalusi ebastandardsete probleemide lahendamiseks ning uudsete ideede elluviimiseks, mida toetab väga mitmekülgne haridus ja ettevalmistus.

Meelis Liivak

Meelis Liivak on olnud finants- ja kinnisvaravaldkonnas alates 1992. aastast (Hansapangas ja Swedbankis).  Alustades oma tegevust Hansapanga laenuosakonnas, tegeles ta muuhulgas ka kinnisvara projektide laenude analüüsi kui projektide pangapoolse juhtimisega, tegeledes hiljem ettevõtete nõustamisega (corporate finance) kui ka projektifinantseerimise valdkonnaga. 2003.a. asus Meelis tööle Baltic Property Trust-i (BPT), mis on rahvusvaheline kinnisvarasse investeeriv Põhjamaade taustaga ettevõte.

Endrik Mänd

Endrik Mänd on Tallinna peaarhitekt-ameti juhataja asetäitja. Endriku kärjäär algas juba 1994. aastal erasektoris ning oma karjääri jooksul on ta muuhulgas töötanud Tallinna Säästva Arengu ja Planeerimise Ameti arhitektuuriteenistuse planeeringute osakonna juhatajana ja Tallinna Linnaplaneerimise Ameti üldplaneeringute teenistuse direktorina. 

Jaak Roosaare

Jaak Roosaare  investeerib eelkõige hüpoteeklaenudesse ja dividendiaktsiatesse, alustas investeerimisega juba keskkoolis. Jaak on lõpetanud EBS-i Cum Laude,ta on investeerimisteemalise raamatu "Rikkaks Saamise Õpik" autor. Jaak on ettevõtete Müügiguru ja Leguar Capital juht, ettevõtte SW Investments Properties finantsjuht.

Kalle Aron

Kalle Aron töötas ehitusfirmas Remet müügijuhina ja alustas seejärel oma köögimööbliäri Arteco 24 OÜ. Kalle töötab kinnisvarasse investeeriva ettevõtte SW Investment Properties tegevjuhina, haldab 5 üürikorterit ja alustab 8 korteriga üürimaja projekti.

Registreeru

Täita ainult juhul, kui soovite arvet ettevõttele!