Konkursil "Parim kinnisvara-alane lõputöö 2014" osalenud lõputööd olid kindlasti käesoleval aastal tasemelt tugevamad, kui aasta tagasi. Eriti jäid silma kaks tublit lõputöö kirjutajat - Mihkel ja Jürgen, kelle lõputöid hindamiskomisjoni liikmed hindasid kõrgemalt kui teisi ning nende tööde tagasiside oli ka väga positiivne. Ühe punktiga teise koha saanu ees tuli tänavu konkursi võitjaks Mihkel Pärtel Tallinna Tehnikaülikoolist magistritööga „Probleemid tulutootva kinnisvara rahavoogude analüüsimisel ja väärtuse hindamisel“

 

Sel nädalavahetusel tuli Targa turunduse koolitustesarja korraldustiimil võtta vastu raske otsus ja Tallinnas kolmapäeval toimuma pidanud koolitus edasi lükata. Praeguste plaanide kohaselt leiab koolitus aset 2. oktoobril. Koolitus lükkub edasi kuna kevadiselt aktiivne kinnisvaraturg ei luba kinnisvaraspetsialistidel töö juurest lahkuda, KinnisvaraMagnaadid soovivad kõigile tegusat kevadet ja suve kinnisvaramaastikul ning huvilistel soovitame külastada meie Tartu koolitust. Saladuskatte all ütleme, et Tartu koolitus on veelgi soodsam kui Tallinna oma.

25. aprillil kell 13-17 Telliskivi loomelinnakus Tallinnas

- Kuidas rattasõbralike lahenduste abil kinnisvara väärtust tõsta?
- Kuidas erinevate rattaalgatuste kaudu oma asutuse mainet kujundada?
- Milliseid samme peab Tallinn astuma, et saada Roheliseks Pealinnaks?

Teatame, et on alanud eelregistreerimine konkursile „Parim kinnisvara-alane lõputöö 2014“, mida MTÜ KinnisvaraMagnaadid korraldab juba seitsmendat aastat.

Ootame kõigi tublide kinnisvara-alaste lõputöö kirjutajate lõputöid 15. juuniks e-mailile juhatus@kvmagnaadid.ee !

Rohkem informatsiooni  http://www.kvmagnaadid.ee/parima-kinnisvara-alase-loputoo-konkurss

ÜRO arvutuste järgi asub 2050. aastaks linnadesse elama täiendavalt 2,6 miljardit inimest – rohkem, kui kasvab Maa rahvaarv. Inimesed toovad kaasa ressursside nappuse, suurema energiatarbimise ja -nõudluse, liiklustiheduse kasvu, reostuse ja müra. Muutuste kiirus ja ülemaailmne ulatus esitavad läbimõeldud planeerimisele tõsise väljakutse.