Estonian Business School
Õppekava Tase Andmed
Majandusarvestuse ja rahanduse õppetool Bakalaureuseõpe

 

Alar Kein
Majandusarvestuse ja rahanduse õppetooli juhataja kt
E-post: alar.kein@ebs.ee
Tel: 665 1345

TTÜ Tallinna Kolledž
Õppekava Tase Andmed
Kinnisvara korrashoid, rakenduskõrgharidus Bakalaureuseõpe

 

Taimi Niine
Õppeosakonna juhataja
E-post: taimi.niine@ttu.ee
Tel: 627 2687

Tallinna Tehnikaülikool
Õppekava Tase Andmed
Ärirahandus Bakalaureuseõpe

 

prof Ene Kolbre
Õppetooli juhataja
E-post: ene.kolbre@tseba.ttu.ee
Tel: 6 203 952

Ärindus Bakalaureuseõpe

 

prof Ene Kolbre
Õppetooli juhataja
E-post: ene.kolbre@tseba.ttu.ee
Tel: 6 203 952

Arhitektuur Bakalaureuseõpe

 

prof Ene Kolbre
Õppetooli juhataja
E-post: ene.kolbre@tseba.ttu.ee
Tel: 6 203 952

Tallinna Tehnikakõrgkool
Õppekava Tase Andmed
Rakendusarhitektuur, rakenduskõrgharidus (4a) Bakalaureuseõpe

 

Anne Rooste
Õppeosakonna juhataja
E-post: anneroo@tktk.ee
Tel: 666 4550

Eesti Kunstiakadeemia
Õppekava Tase Andmed
Arhitektuur ja linnaplaneerimine, integreeritud õpe (BA+MA) Bakalaureuseõpe

 

Elisabeth Kuusik
Õppetöö koordinaator
E-post: elisabeth.kuusik@artun.ee
Tel: 642 072

prof Jüri Soolep
Arhitektuuriteaduskonna dekaan
E-post: jyri.soolep@artun.ee
Tel: 642 0073 / 642 0071

Urbanistika Magistriõpe

 

Elisabeth Kuusik
Õppetöö koordinaator
E-post: elisabeth.kuusik@artun.ee
Tel: 642 072

prof Jüri Soolep
Arhitektuuriteaduskonna dekaan
E-post: jyri.soolep@artun.ee
Tel: 642 0073 / 642 0071

Tartu Ülikool
Õppekava Tase Andmed
Majandusteadus (rahanduse õppetool) Bakalaureuseõpe

 

Priit Sander
Õppetooli juhataja
E-post: priit.sander@ut.ee
Tel: 737 6331

Kaia Kask
Rahanduse lektor
E-post: kaia.kask@ut.ee
Tel: 737 6336

Eesti Maaülikool
Õppekava Tase Andmed
Geomaatika Bakalaureuseõpe

 

Anneli Lorenz
Õppeosakonna juhataja
E-post: anneli.lorenz@emu.ee
Tel: 7313 011 

Toomas Timmusk
Metsandus- ja maaehitusinstituudi õppedirektor
E-post: toomas.timmusk@emu.ee
Tel: 731 3155

Kinnisvara planeerimine Magistriõpe

 

Anneli Lorenz
Õppeosakonna juhataja
E-post: anneli.lorenz@emu.ee
Tel: 7313 011 

Toomas Timmusk
Metsandus- ja maaehitusinstituudi õppedirektor
E-post: toomas.timmusk@emu.ee
Tel: 731 3155

TTÜ Tartu Kolledž
Õppekava Tase Andmed
Maastikuplaneerimine ja -disain (inseneriõpe, 5 a) Magistriõpe

 

Sirle Salmistu
Õppetooli hoidja
E-post: sirle@maastikuarhitekt.ee
Tel: 620 4808
 

Maastikuarhitektuur Magistriõpe

 

Sirle Salmistu
Õppetooli hoidja
E-post: sirle@maastikuarhitekt.ee
Tel: 620 4808